Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+389 46 262 750
 
info@btbtour.com
Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap
EUR

Belgrad Turu 2018 / Atlasglobal Havayolları Seferi İle 2 Gece

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+212 803 87 06
 
info@btbtour.com

Belgrad Turu 2018 / Atlasglobal Havayolları Seferi İle 2 Gece

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 

  • Atlas Global Havayolları ile İst-Belgrad-İst ekonomi sınıfı bilet
  • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
  • Belirtilen otel kategorisinde 2 gece oda kahvaltı konaklama
  • Programda belirtilen şehir turu ve Türkçe rehberlik hizmeti..
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

1.Gün04 Haziran Pazartesi

istanbul - Belgrad

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminali  kontuar önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Atlas Global Havayolları KK2625 tarifeli seferi ile saat 11:30'te Belgrad`a hareket. 11:15'te Varışa istinaden pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından özel aracımızla panoramik Belgrad şehir turumuz için havalimanından hareket ediyoruz. Beyaz şehir anlamına gelen Kanuni Sultan Süleyman tarafından ele geçirilen, Belgrad panoramik turumuz sırasında Osmanlı eseri olan Kalemegdan(Kale Meydanı), Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Mehmet Paşa (Sokullu Mehmet Paşa) çeşmesi, Belgrad galibi heykeli, Fikirbayır, Stambol (İstanbul) Kapısı, Askeri müze, Saat Kapı ve müzesi, Nebojsa kulesi, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği nokta, Bayraklı Camii, Osmanlı`ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukurçeşme, meşhur kafe ve dükkanlarıyla ünlü Knez Mihalijova sokağı, Skadarlija sokağı, St.Sava Kilises ve Cumhuriyet meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme Belgrad'da otelimizde.Dileyen misafirlerimiz Sırp gecesi turuna katılabilirler.

 

Ekstra Tur: Sırp Gecesi Turu 40 Eur

 

Akşam düzenlenecek olan turumuzda Sırp mutfağının eşsiz tadlarına bakıp, müzik eşliğinde dolu dolu bir gece yaşayacağız

2.Gün05 Haziran Salı

Belgrad

Sabah kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman dileyen misafirlerimiz extra Novi Sad - Sremski Karlovca turuna katılabilirler.

 

Ekstra Tur: Tam Günlük Öğle Yemekli Novi Sad & Sremski Karlofça Turu : 75 Euro

 

Bu turumuzda sabah Novi Sad`a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız Sremski Karlovci.Bu güzel kasabada 1699'da 72 gün süren görüşmeler sonrası Osmanlı Devleti ile Avusturya-Macaristan-Venedik ve Polonya arasında Karlofça barış anlaşması imzalanmıştır. Ziyaretimizde anlaşmanın imzalandığı 4 kapılı mekanı ve burası dışında meydan, dört aslan çeşmesi, tarihi lise, Ortodoks ve Katolik kiliseleri göreceğimiz yerler arasındadır. Kahve molası sonrası yolumuza devam ediyoruz. Yol üzerinde Petro Varadin kalesinde Belgrad kapısı, saat kule. yukarı şehir, uzun kışla, Leopold kapısını göreceğiz. Ardından Novi Sad`a varış. Voyvodina, Sırbistan'ın kuzeyinde ki bir multi etnik eyalettir. Ekonomik olarak Sırbistan'ın en gelişmiş bölgesidir ve başkenti Novi Sad`tır. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında özgürlük meydanı, halk tiyatrosu, tuna sokağı ve sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından turumuzun bitimiyle beraber Belgrad`a hareket ve geceleme otelimizde...

3.Gün06 Haziran Çarşamba

Belgrad - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Tekne turumuza katılabilirler.

 

Ekstra Tur: Sava ve Tuna Nehirleri Tekne Gezisi : 25 Euro
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Tekne turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Sava ve Tuna nehirleri üzerinde özel teknemiz ile gezecek, Belgrad`ın güzel yüzünü birde sular üzerinden görme fırsatı elde edebileceksiniz. Turumuzun ardından havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Atlas Global Havayolları KK6603 tarifeli seferi ile 18:15 'teIstanbul Atatürk Havalimanına hareket. 21:00'da Varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki TatilBudur organizasyonunda tekrar görüşmek dileğiyle..

 

REHBERİNİZ SİZİN İÇİN ÖNERİYOR

 

Gece Hayatı / Eğlence
Güney Doğu Avrupa`nın en büyük şehri Belgrad, 1.2 milyonluk bir nüfusa sahip. Mimarisinden ziyade, güzel insanları ve renkli gece hayatıyla öne çıkan Belgrad`ın sokakları hafta içleri bile capcanlı. Gece hayatının hep hareketli olduğu bu şehirde, nehir üzerindeki teknelerde dünya klasmanında disko ve barlar, sabaha kadar süren bir canlılığa sahip. Parti dendiği zaman Avrupa`nın en önde gelen ülkelerinden biri olma gibi bir üne sahip olan Belgrad`a gece hayatı konusunda hakkının verilmesi gerekiyor. Her ne kadar bahar ve yaz aylarında bu durum efsanevi noktalara ulaşıyor olsa da tüm yıl boyunca aslında hayat çok farklı değil. Sokaklar gece dolup sabaha kadar eğlencenin dozu azalmak bilmiyor. Bosna-Hersek, Slovenya ve Hırvatistan başta olmak üzere diğer birçok yakın Avrupa ülkelerinden ziyaretçinin akın ettiği Belgrad gece hayatının ünü Time Dergisi ve CNN`e kadar yansımış. 20/44, The Tube ve KC Grad Belgrad`ın popüler mekanları arasında yer alıyor. Mayıs ve Eylül arasındaki dönemde Sava ve Danube Nehirlerinde yüzen club tekneler ise en çok rağbet gören yerlerin başında geliyor.
Not:
04-11-18-25 Nisan - 02-09-16-23-30 Mayıs - 6-13-20-27 Haziran - 4-11-18-25 Temmuz - 1-8-15-22-29 Ağustos - 5-12-19-26 Eylül - 3-10-17-24-31 Ekim - 7-14-21-28 Kasım ve 05-12-19 Aralık Hareketli Belgrad turlarımızın Uçak saatleri ;
Gidiş Uçağı :KK2627 IST- BEG 16:30 Hareket - 17:30 Varış 
Dönüş Uçağı : KK2628 BEG - IST 18:25 Hareket - 21:00 Varış
Olarak belirtilmiştir.Uçak müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir.
*Bu turumuzda hava yolu biletleri promosyon sınıf olup, rezervasyon sonrası uçak biletleri kesilecektir. İptal iade ve değişiklik yapılamaz*
Dikkat: Ekstra turların gerçekleşebilmesi için minimum katılımcı sayısı sağlanmak durumundadır. Gerekli katılımcı sayısısağlanamadığı durumlarda katılımcı sayısına göre ekstra tur fiyatları revizeedilerek sunulabilir. Misafirlerimiz herhangi bir turun organize edilmediği günlerde bireysel olarak gezilerini yapabilirler. Rehberlik ve araç hizmetleri,sadece transferler, şehir turu ve ekstra turlar için planlanmaktadır. 
Tatilbudur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine,gidilmesine bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi yada turların yapılamamasından sorumlu tutulamaz.

 

 KONAKLAMA OTELİ Belgrad - 4* Queen Astoria Hotel vb.
 KONAKLAMA OTELİ Belgrad - 4*Theater Hotel vb.
 KONAKLAMA OTELİ Belgrad - 3*Balasevic Hotel vb.

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+212 803 87 06
 
info@btbtour.com
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı
3*Balasevic Hotel vb.
TRY
TRY
TRY
3*Balasevic Hotel vb.
TRY
TRY
TRY
3*Balasevic Hotel vb.
TRY
TRY
TRY
3*Balasevic Hotel vb.
TRY
TRY
TRY
3*Balasevic Hotel vb.
TRY
TRY
TRY
3*Balasevic Hotel vb.
TRY
TRY
TRY
3*Balasevic Hotel vb.
TRY
TRY
TRY
3*Balasevic Hotel vb.
TRY
TRY
TRY
3*Balasevic Hotel vb.
TRY
TRY
TRY
3*Balasevic Hotel vb.
TRY
TRY
TRY
BTB TOUR | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM